Вътре е истински панаир. Дигитална забавачка за пораснали деца. Пльоснали са един огромен 24-инчов екран, който е и километраж, и телевизор, и каквото си поискате. Има камери, има head-up дисплей, има дори музика Sony с 14 високоговорителя. За да може да си пуснете нещо силно и да забравите къде се намирате. Седалките били от естествена кожа, имали масаж, вентилация, а за пътника отпред – дори поставка за краката. Пълен разкош. Сложили са и „пълен зимен пакет“, защото там, където ще я сглобяват, зимата не е като нашата – там си е направо сибирски ад. Има и 10 въздушни възглавници. Дано не ви се налага да разбирате дали работят.
Под капака има 2.0-литров бензинов мотор с турбо и 249 к.с. Вдига сто за 8 секунди и половина. Има задвижване на четирите колела с някакви сложни съединители, които изключват разни валове, за да спестите три капки бензин, докато карате към мола. Амортисьорите били адаптивни, със седем режима. Сигурно има режим за дупки, режим за кратери и режим за бездъждовно време. Всичкото това технологично чудо ще се сглобява в Шушари. Това е бившият завод на General Motors в Санкт Петербург. Там, където някога американците правеха капитализъм, сега се вихри руско-китайска дружба по пълна програма.



Няма коментари:
Публикуване на коментар